Uutiset

YHTEYSTIEDOT

Seinäjoen Automiehet
Lemminkäisensola 2 C 28
60120 Seinäjoki
0400-266 964
automiehet@netikka.fi

Toimisto avoinna
kesäaikana 2.5 - 31.8 torstaisin 9.00-12.00, 13.00-15.00
perjantaisin 9.00-12.00, 13.00-14.00

talviaikana 1.9 - 30.4
torstaisin ja perjantaisin
9.00-12.00,
13.00-15.00


(Pyhien aattona toimisto suljetaan klo 13.00)

Satunnainen kuva

TOIMIKUNTA



Puheenjohtaja                                                      

Jyri Juntunen

0400 864 051                                                                         

jyri.juntunen@netikka.fi

Taloudenhoitaja  /työehtosopimusvastaava                                                   

Anssi Naskali

0500 672 639

anssinaskali@gmail.com

Sihteeri                                                

Janne Linna (varasihteeri Jari Rajala) 

050 346 8538                                                                                 

linna.janne@netikka.fi

Järjestövastaava                                                                                                                                                                       Järjestövastaava 

Mirkka Hakala    

041 498 6606                                                                                                         

mirkka.hakala@gmail.com

Työsuhdevastaava

Juha Rajamäki                                                                                                        

040 1971 699                                                                      

juha.rajamaki@pp2.inet.fi

Sosiaali- ja työsuojeluvastaava  

Reino Lutto

0400-435769

talumees74@gmail.com

Koulutusvastaava    

Janne Saikkonen 

040 530 0868

janne.saikkonen@pp2.inet.fi                                                                                        

Eläkeläisten yhdyshenkilö:

Olavi Ojanen

0400-540871

olavi.ojanen70@gmail.com

Varajäsenet:

Mirkka Rajala

Jari Louvesniemi